O Nas

Witajcie

Nasz salon powstał 10 grudnia 2012, a spółka w lipcu 2012. Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich Klientach szukających dobrych alkoholi, innych niż powszechnie dostępnych w sieciach handlowych i sklepach monopolowych - nie chcieliśmy być jednym z wielu sklepów z takim profilem. Wszyscy Klienci znajdą tu coś dla siebie - od wódek krajowych po wyszukane whisky czy wina. Dobór asortymentu powinien trafiać do Was jeśli szukacie czegoś, co już znacie, a także gdy szukacie czegoś innego, nowego o niewybrednym smaku i trafiającym w Wasz gust. 

Znamy się na tym - w tej branży pracujemy w sumie już 18 lat, czy to wystarczy? Na pewno poprzez wiedzę, doświadczenie i kontakty w tej branży potrafimy zaspokoić każdy, nawet najbardziej wybredny gust - potrafimy szybko zadziałać i do oferty dołączyć każdy rodzaj alkoholu, którego szukacie i którego będziecie potrzebować. 

Znajdziecie tu też porady i ciekawostki z tej branży z całego świata. Jeśli potrzebować będziecie informacji czy będziecie mieć jakieś pytania - piszcie do nas - postaramy się zawsze odpowiedzieć na Wasze pytania... 

Imprezy okolicznościowe, usługi grawerowania to usługi, które także dołączyliśmy do naszej oferty, bo wiemy jak ważny jest odpowiedni dobór trunku na wesela czy prezent, na kórym mogą widnieć życzenia, podziękowania od Was Waszym Bliskim czy Waszym Klientom.

Handel w tej branży czyni go ekskluzywnym, kultura spożycia, która w Polsce ciągle rośnie (co widać gołym okiem, ale i potwierdzają to badania rynku) niesie za sobą coraz większe wymagania. Dla nas ta branża to pasja i mimo 18 lat doświadczeń nie przestajemy zauważać, że Polacy coraz więcej podróżują, co za tym idzie rośnie sprzedaż win i mocnych, importowanych alkoholi.
Blisko tej kultury spożycia są zwyczaje, zachowania, normy czy pozwolicie, że tak to nazwiemy "cała otoczka" przy podawaniu różnych alkoholi czyni tę branżę właśnie ekskluzywną. My to widzimy, reagujemy na to - chcemy być zawsze gotowi na to, by trafiać w Wasz gust i oczekiwania, kiedy chcecie naszej, polskiej, świetnej i cenionej zresztą na świecie, wódki, ale i dobrać wino do posiłku czy okazji, aż wreszcie trafić w Wasz gust, gdy szukacie smaku torfu, dymu i czystej źródlanej wody w szkockiej, której nie znajdziecie w sklepie na Waszym osiedlu czy hipermarkacie.

Otworzyliśmy ten salon, bo znamy się na tym, bo widzimy jak zmienia się rynek spożycia w Polsce i chcemy temu sprostać - być zawsze gotowym na to, aby być Wam "pod ręką" gdy nie znajdziecie tego, czego szukacie w sklepach, w których zakupów dokonujecie codziennie i to w korzystnej dla Was cenie z możliwością dostawy do domu...

Odwiedzajcie tę witrynę, a wszelkie uwagi, oczekiwania czy Wasze życzenia kierujcie do nas na nasze dane kontaktowe, które znajdziecie w zakładce KONTAKT i poniżej:

ZAPRASZAMY!

Logo     
 
e-mail: sklep@swiat-alkoholi.pl